Menu

ZMENA FARBY

  • Čas na zmenu! Vylepšite celkový vzhľad Vášho vozidla, prípadne len niektorej jeho časti. V ponuke máme širokú paletu carwrap fólií – lesklé, matné, metalické, chróm alebo imitácie karbónu či hliníka od renomovaných výrobcov fólií na svete. Aplikácia fólie na celé vozidlo trvá približne 2-5 dní podľa typu fólie a náročnosti vozidla. V prípade aplikácie čiastočného polepu sa čas aplikácie výrazne znižuje. Fólie sú bezpečne odstrániteľné z továrenského laku.
 

OCHRANA LAKU

  • Chcete dokonalú ochranu laku Vášho vozidla? Polyuretánová fólia na ochranu laku je tá najlepšia voľba! Dokonale ochráni Vaše vozidlo pred odletujúcimi kamienkami, škrabancami alebo drobnými odreninami prevažne z parkovísk. Farba Vášho vozidla ostane nezmenená, má dokonalý lesk a je takmer nerozpoznateľná od laku. Ma funkciu samoliečenia, to znamená že drobné škrabance zmiznú – stačí nechať vozidlo na slnku. Aplikuje sa na celé auto, prednú časť vozidla alebo len niektoré diely podľa želania zákazníka. Fólie sú bezpečne odstrániteľné z továrenského laku.

Cenník Fólie / autofólie - vrátane materiálu

 

 
Predná kapota  od 110 € do 190 €
 
Strecha  od 110 € do 220 €
Spätné zrkadlá od 60 € do 120 €
Celé vozidlo - ( záleží od veľkosti auta a tipu fólie )  cca od 1100 € do 2000 € 
Disky   Podľa dohody
Ostatné predmety ( napr. pažba na zbraň , časti motorky , herná konzola , pc komponenty , nábytok , fólie na okná domu , atď. )  Podľa dohody

 

Ceny sú bez DPH...