Menu

Moderné, a zároveň vkusné osvetlenie nemusí byť vôbec drahé. Okrem toho, je možné ich namontovať tak, aby sa žiadnym spôsobom nenarušilo vybavenie interiéru. Sú nám schopné špeciálne profily zabezpečiť vhodné množstvo svetla? Ako pristúpiť k ich montáži a akým spôsobom sa potom o nich starať?

Riešenie prispôsobené na mieru

Trendy v osvetlení sa menia celkom rýchlo. Aj keď sme donedávna vsádzali hlavne na klasické lustre, tak spoločne s rozširovaním sa LED technológie si môžeme vyberať z mnohých alternatívnych riešení. V praxi to umožňuje doteraz nevídané usporiadanie a osvetlenie takmer každého kúta v našich štyroch stenách.

Moderné ledové osvetlenie si rýchlo získalo široké uznanie. Súčasne vyrábané osvetlenie je z každého hľadiska dokonalejšie než predchádzajúca generácia energeticky úsporných žiariviek. Vzhľadom k tomu, že táto technológia je založená na diódach, ponúka nové možnosti výroby tvaru osvetlenia. Preto sa môže viesť okrem iného na tenkom LED pásiku, a to takmer akýmkoľvek spôsobom.

Prakticky každé z dostupných riešení sa dá zdokonaliť – a to mnohými spôsobmi! Namiesto toho, aby sa led pásik viedol voľne na akomkoľvek povrchu, možno ho rovno umiestniť do vkusných profilov určených pre LED pásiky. Týmto, ľahkým spôsobom vytvoríme vkusný systém osvetlenia, ktorý sa dokonale osvedčí v modernej obývacej izbe alebo v spálni.

Cenník na výžiadanie...